Hepsiburada Tıkla Kazan Nedir ? Hepsiburada kupon kazanma

Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada’da Tıkla Kazan ile hediye alt limitsiz HepsiPapeller ve alt limitli kuponlar kazanmanız mümkün

Öncelikle Hepsiburada mobil uygulamasını indirip üye girişi yapmanız gerekli. Mobil uygulamanız güncel olmalıdır. Google Play Store veya App Store’dan güncelleyebilirsiniz.

Sonrasında aşağıdaki linkten veya Hepsiburada mobil uygulaması ana sayfasında sağ üst köşede profile tıklayın > Oynadıkça Kazan > Tıkla Kazan bölümünden Tıkla Kazan’ı açabilirsiniz.

 

TIKLA KAZAN AÇ

 

 

Hepsiburada Tıkla Kazan ile alt limitsiz HepsiPapeller kazanabilirsiniz. Tıkla Kazan ile 10 TL , 20 TL , 50 TL , 100 TL tutarlarında HepsiPapeller verilmektedir. Bu papelleri hemen hemen istediğiniz tüm ürünlerde kullanabilirsiniz ( geçersiz olan kategorilere uygulamadaki koşul sayfasından ulaşabilirsiniz.

HepsiPapelleri , Hepsiburada Express içerisindeki Market ve Su siparişlerinde HepsiPapel ile ödeme alan işletmelerde de harcayabilirsiniz.

HepsiPapel kazananların dikkat etmesi gereken bir nokta da Papeli kazandıktan sonra 1 saat içerisinde kullanmanız gereklidir. Eğer 1 saat içerisinde kullanmazsanız Papeller silinir ve geri yüklenmez.

Tıkla Kazan sadece mobil uygulamada oluyor ve belli günlerde sınırlı saat aralıklarında.

 

Tıkla Kazan’ın ne zaman aktif olacağını FırsatX sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz.

 

FırsatX Instagram

FırsatX Twitter

FırsatX Telegram

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin gelişimi için lütfen Adblock tarzı reklam engelleyicinizi devre dışı bırakınız Devre dışı bıraktıktan sonra sayfayı yenileyip sitemize ulaşabilirsiniz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.